Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Reklama

O nas

 

Jesteśmy firmą dostarczającą szeroką gamę  ekologicznych produktów.Odpowiedzialność za środowisko naturalne jest naszym priorytetem. Głównym  celem jest promowanie ekologicznego trybu życia wśród naszych klientów. Zachęcamy do zmiany myślenia i podejścia do szeroko pojętej  konsumpcji. Propagując wiele ekologicznych produktów dbamy o jakość życia i stabilność naszego środowiska. Nie próbujemy konkurować z wielkimi producentami, nie zmienimy świata. Proponujemy zasadę małych  kroczków, by  zadbać o eko-styl życia i stan naszej planety. Jeden mały krok, taki jak włączenie  toreb wielokrotnego użytku do swoich codziennych  zakupów ma  naprawdę wpływ na jakość środowiska .Uwierz w to i działaj!

Nie ma powodu, dla którego my wszyscy nie powinniśmy starać się zmienić naszych zakupowych nawyków. Pomyśl, jakie kupujesz ubrania, żywność, kosmetyki. Pomyśl o tym, jakie ślady zostawiasz po sobie w środowisku.  Pomyśl o szeroko pojętych produktach ekologicznych, lepszych dla nas, naszego zdrowia i środowiska

Ecocel stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie klientów zdrowiem, nowymi trendami w byciu ekologicznym na co dzień. Trendy ekologiczne, życie w zgodzie z natura to już prawie cały przemysł. Każdy zna słowa: recykling, ekologiczny, organiczny, naturalny.  Ecocel chce, aby dzięki internetowemu salonowi sprzedaży produktów ekologicznych każdy klient znalazł coś dla siebie. Poczuł się bliżej wspaniałego i ciekawego świata ekologii, a tym samym świata natury i zdrowego stylu życia. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów będziemy proponować produkty ekologiczne, naturalne, przyjazne ludziom i środowisku. Chcemy, by wszystkie nasze produkty były wysokiej jakości, innowacyjne, funkcjonalne i ciekawe zarazem.

Chemia towarzyszy nam wszędzie. Zdominowała rolnictwo, gospodarstwa domowe , szeroko stosowana jest w kosmetykach codziennego użytku. Środki i substancje chemiczne są tanie, proste w użyciu, masowe i pachnące. Niestety  zastosowanie chemii prowadzi do biodegradacji środowiska naturalnego. Możesz wybrać inną drogę. Możesz zdrowo się odżywiać, wybierać ubrania z przyjaznych materiałów, które daje ci natura: len, bawełna i konopie. Możesz pielęgnować ciało naturalnymi kosmetykami, które swoją moc czerpią prosto z natury.

Propagujemy rzeczy, które zużywają mniej energii, nadają się do ponownego wykorzystania, są biodegradowalne, nie zanieczyszczają środowiska. Są naturalne i ekologiczne. Świetnie wyglądają!

Produkty, które sprzedajemy są inspirowane przez naturę. Wybierając je żyjesz w sposób bardziej zrównoważony.Dziękujemy za odwiedzenie Ecocel i serdecznie zapraszamy do wirtualnej podróży po naszym ekologicznym sklepie.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

(pusty)

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Najczęściej kupowane

  • Zestaw koszy  do segregacji Sort_R 75l
  • Kosz stojak do segregacji odpadów
Zestaw 3 koszy do segregacji odpadów w biurze Sort 75l
Pojemniki wykonane z wysokiej jakości...
Kosz stojak do segregacji odpadów
Doskonale wykonany aluminiowy stojak do...
KOSZ DO SEGREGACJI ODPADÓW OVETTO- KOLOROWY
Wykonany z przetworzonego materiału kosz...
Komplet ręczniki bambusowe 70x140,50x100 cm
Normal 0 21...
Stelaż na odpady kuchenne - Eco Compakt
Eco-Compact Stelaż do worków z...

Wszystkie najpopularniejsze

Reklama